ریموت کنترل ساگا

شرکت Gain Electronic Co.، Ltd. تایوان با نام تجاری SAGA (ساگا) در دهه 1990 تأسیس شده است ، در این سالها موقعیت پیشرو در بازار بین المللی را به دست آورده ایم.
SAGA راه حل های کنترل از راه دور را برای بهبود ایمنی ، بهره وری و کارایی در صنعت ارائه می دهد. ما محصولات کنترل از راه دور رادیوی صنعتی با کیفیت بالا از دکمه فشار دستی تا جوی استیک را ارائه می دهیم. سیستم رادیویی SAGA ساخته شده با اجزای مدولار و همراه با دستیار سریع قطعات یدکی راه حل های صحیح مورد نیاز بازار را ارائه می دهد.
ما به عنوان تولید کننده رادیو کنترل صنعتی ، از مسئولیت خود آگاه هستیم. بالاترین سطح کیفیت و دقت در استانداردهای ما گنجانده شده است. برای تأمین تقاضای بازار و رضایت مشتری ارزش اصلی SAGA را نشان می دهد.

ریموت ساگا

شرکت آرتیستون صنعت

آرتیستون صنعت” به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و دیگر تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام می باشد و به عنوان یک برند معتبر سهم بزرگی در بازار تولید جرثقیل های صنعتی در کشور ایران را دارا می باشد.

ما اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان می باشد.

هدف ما ارائه محصولات و خدمات متفاوت برای طیف وسیعی از مشتریان در سراسر کشور می باشد و تامین خواسته مشتریان در صنایع مختلف یکی از افتخارات بزرگ ماست.

“آرتیستون” از نام های کهن کشور ایران و نام دختر پادشاه ایران کورش کبیر به معنای راستی و درستی می باشد .

پیام و اعتقاد ما همواره این است که “راه در جهان یکی است و آن راه راستی است” ( “زرتشت” ) …

keyboard_arrow_up